ℹ️ Скільки часу займає SEO для нових сторінок❓

Відповідає на запитання John Mueller із Google. Відповідь Mueller на те, скільки часу займає SEO, зосереджується на тому, що можуть зробити власники сайтів, щоб пришвидшити сканування та індексацію вмісту сайту.

Індексація Google
Коли ви опублікували нову сторінку на сайті, її індексація може зайняти від кількох годин до кількох тижнів. Mueller розповідає, що якісний і унікальний вміст індексується приблизно протягом тижня. Іноді в Інтернеті виникають технічні проблеми, через які це займає більше часу, а іноді системи Google зайняті іншими справами.

З огляду на це, є декілька речей, які власники сайтів можуть зробити, щоб пришвидшити сканування та індексацію.

 1. Запобігання перевантаженню сервера
  Переконайтеся, що ваш сервер може вчасно обробляти велику кількість запитів. Коли ваш сервер гальмує, пошукові системи, як правило, гальмують разом із ним.
 2. Помітні внутрішні посилання
  Посилання на нові внутрішні сторінки на веб-сайті. Чим легше системи Google можуть розпізнати, які сторінки ви вважаєте важливими, тим легше пріоритетно сканувати та індексувати.
  Наприклад, на веб-сайті електронної комерції допомагає наявність посилань на нові продукти на домашній сторінці, щоб Google не мусив просканувати кілька категорій, щоб їх знайти.
 3. Уникайте зайвих URL-адрес на своєму веб-сайті
  Проведіть аудит веб-сайту та очистіть усі URL-адреси, які вам більше не потрібні. Пошукові системи заглиблюються, намагаючись з’ясувати всі URL-адреси на сайті, і можуть пропустити ті, що вас цікавлять.
 4. Підтримуйте якість веб-сайту на високому рівні.
  Чим простіше Google розпізнати сайт, як важливий для користувачів в Інтернеті, тим краще він може визначити веб-сайт пріоритетним для сканування та індексації.

Залишити відповідь