ℹ️ Декілька причин, чому SEO не працює❓

Чому SEO не працює?

Причини, чому SEO не працює, варіюються від нереальних очікувань, внутрішніх факторів компанії до неправильного розподілу ресурсів.

SEO – це дисципліна, яка займає більше часу та уваги, ніж платні медіа та інші канали, що швидше запускаються та отримують результати.

Це не означає, що воно нічого не варте. Мені боляче, коли я чую фрази на кшталт «SEO не працює для нас» або «ми не віримо в цінність SEO».

Є як мінімум 10 причин, чому SEO не працює.

1. Відмовитись занадто скоро

Як і багато органічних зусиль, ми повинні пам’ятати, що SEO не має швидкого перемикача, який ми можемо перевернути.

Занадто швидко” – це ще до того, як ви пройдете діапазон показників індексування, технічних, змістових, на сторінках та зовнішніх факторів (посилання та багато іншого).

Чим конкурентніший простір, тим більше часу потрібно.

Чим більше проблем у вас виникає на початку, які потрібно вирішити, тим більше часу потрібно.

2. Застарілі практики

Це глибший виклик і причина невдалого SEO при використанні практик, які мають мало або взагалі не мають можливості для успіху.

Навіть досвідчені спеціалісти з SEO потребують постійного оновлення своїх методів та розуміння професії SEO.

3. ІТ-проблеми

SEO не працює, коли ІТ-інфраструктури або підтримки не існує.

Якщо технічні фактори сайту неможливо зачепити, оновити чи розглянути, такі речі, як індексація та швидкість сайту, можуть постраждати, перш ніж ми навіть почнемо говорити про фактори на сторінці та потреби в системі управління вмістом.

4. Проблеми з UX

Для SEO-кампаній та зусиль, які вимірюються відносно конверсій (а не лише поінформованості чи початкових кліків / залучення), UX є важливою частиною. Одна справа – отримати рейтинг та відвідуваність. Інше, якщо цей трафік не конвертується.

Ви можете отримати найкращі рейтинги та вирівнювання за результатами досліджень, розгляду та досягнення успіху у воронці. Однак якщо UX – це проблема, і люди не можуть перейти туди, де вони вам потрібні, тоді SEO буде не результативним.

5. Погана структура команди

Команди – це щось дивне, про що слід думати, коли мова заходить про те, що SEO працює чи ні. Однак це часто є прихованою проблемою.

6. Брак інвестицій

Вважати SEO – трафік безкоштовним це є помилка.

Висновок

Ми всі хочемо, щоб усі наші маркетингові зусилля працювали і SEO не є винятком.

Незалежно від того, чи є на нашому шляху один або кілька факторів чи проблем, важливо усвідомлювати причини, з яких SEO не працює.

SEO – це інвестиція на багатьох рівнях. Знаючи, де вирішити проблеми, або що може загрожувати їм до того, як воно розпочнеться, або після того, як будуть зроблені зусилля, можна пройти довгий шлях до його роботи та розкриття потенційних можливостей для досягнення маркетингових та бізнес-цілей через це.

Залишити відповідь